Ekena Millwork CM36JUPOS Juniper Ceiling Medallion, Polished Copper, 36" x 1-1/2"
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
  • Dimensions: 36 in. Outside Diameter x 1-1/2 in. Projection x 7 in. Canopy
  • Lightweight for quick and easy hassle-free installation
  • Clear deep relief, sharp lines and a truly unique touch
  • Rich intricate hand-painted detail. Can be cut, drilled, glued or screwed with common tools
  • Add value and style inexpensively. Endless creative and design possibilities
Size 36"OD x 1 1/2"P (Fits Canopies up to 7")