LXun Upgraded H260EBM-00 260W Power Supply PSU Compatible with Dell Optiplex 3050 3060 3050M 5050 5060 7050 7060 7080 3080 5080 5090 7090 7080MT H7X3F H260EBM-00 Switching Power Supply 【6Pin+4Pin】
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
The New LXun Upgraded 260W H260EBM-00 PSU Power Supply Compatible with Dell Optiplex 3060 3050 3050M 5050 5060 7050 7060 3080 5080 7080 5090 7090 7080MT H7X3F Switching Power Supply, Connector: 6Pin+4Pin. 【Compatibility】H260EBM-00 PSU 260W Power Supply Compatible with Dell Optiplex 3060 3050 3050M 5050 5060 7050 7060 3080 5080 7080 5090 7090 7060MT 7080MT, Compatible with Dell Inspiron V3668 V3669 Power Supply. 【Model Number】 D260E001L H260EBM-00 L260EBM-00 D260EBM-00 H260AM-00 AC260AM-00 B260EBM-00 HU260EBM-00 260W power supply replacement 【Part Number】 H7X3F 0H7X3F Switching power supply 【Input & Output】100-240V~4.2A(50-60Hz) , DC Output: Max Output 260W. Connector: 6Pin+4Pin 【Warrrrranty】1* H7X3F 260W power supply. 1 Year manufactured. 100% new part and high quality. All motor fans are TESTED rigorously before shipping. For any reason you're not completely satisfied, you can ask for a replacement or full reeeffund.
  • 【H260EBM-00 260W Power Supply Compatible Models】H260EBM-00 power supply 260W Power Supply Compatible with Dell Optiplex 3060 Dell Optiplex 3050 Dell Optiplex 3050M Dell Optiplex 5050 Dell Optiplex 5060 Dell Optiplex 7050 Dell Optiplex 7060 Dell Optiplex 3080 Dell Optiplex 5080 Dell Optiplex 7080 Dell Optiplex 5090 Dell Optiplex 7090 Dell Optiplex 7060MT Dell Optiplex 7080MT, Compatible with Dell Inspiron V3668 Dell Inspiron V3669 power supply repair
  • 【Replaceable Power Supply Model Number】 H260EBM-00 D260E001L L260EBM-00 D260EBM-00 H260AM-00 AC260AM-00 B260EBM-00 HU260EBM-00 260W power supply replacement. Note: Please carefully check whether the power supply is suitable before purchasing, so as not to waste your money and time
  • 【Replaceable Part Numbers】 H7X3F 0H7X3F Switching power supply
  • 【Input & Output】100-240V~4.2A(50-60Hz) , DC Output: Max Output 260W. Connector: 6Pin+4Pin. The H260EBM-00 260W Power Supply is 100% Brand New, each item has been tested in good condition before shipping.Each unit H260AM-00 power supply is tested by high and low voltage test, aging test, load test (power, voltage, current), short circuit protection test and automatic detection of professional equipment
  • 【Excellent after-sale service】We provide 1-year warranty for H260EBM-00 Switching Power Supply. If you have any questions,Please contact us by email, if there is any problem in the H260EBM-00 PSU 260W Power Supply, damaged or not fit,LXun provide full after-sales service and will try our best to solve the problem.Customer satisfaction is our tireless pursuit.No risk shopping.Buy with confidence.Package includes: 1x H260EBM-00 260W power supply